مراسم تجلیل از اوستاکاران نمونه و رو نمایی از نسخه جدید اوستاتاپ برگزار شد

در این مراسم علاوه بر اعضای تیم اوستاتاپ و اوستاکاران محترم ، جناب آقای دکتررامین اکبری ، ریاست محترم رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی ومهندس رحیمی نماینده ی ایران کارت در شمالغرب و جناب آقای دکتر سید عطا مرتضوی،  سردبیر روزنامه الفبای اقتصاد هم حضور داشتند.

در ابتدای برنامه، مجری محترم ، سرکار خانم بهری پس از خوش آمدگویی و خیر مقدم خدمت حضار، خبر از رونمایی نسخه ی جدید اپلیکیشن اوستاتاپ دادند. در این نسخه، سرویس خدمات اورژانسی و بخش اعتبار هم افزوده شده است. خانم بحری تمامی مراحل استفاده از اپلیکیشن را به اوستاکاران با استفاده از پاورپوینت آموزش دادند.
پس از اتمام توضیحات ایشان، جناب آقای مهندس باغبان ، مدیر بخش آی تی شرکت اوستاتاپ ، در مورد بخش فنی اپلیکیشن توضیحاتی را به اوستاکاران ارائه کردند.

جناب آقای مهندس رحیمی نماینده ی ایران کارت در شمالغرب، در مورد ایران کارت و مزایای آن و نحوه ی استفاده ی اوستاکاران سخنرانی کردند.قابل ذکر است که از طرف شرکت اوستاتاپ، تعدادی ایران کارت به تمامی اوستاکاران برای قدردانی اهدا شد.
پس از سخنرانی مهندس رحیمی ، از اوستاکاران نمونه که براساس نظرات مشتریان و تعداد سرویس دهی و میزان همکاری با اوستاتاپ انتخاب شده بودند ، لوح هایی نفیسی به پاس قدردانی اهدا شد.

سپس مدیرعامل محترم شرکت اوستاتاپ ، جناب آقای مهندس حبیب غفاری ، در مورد جایگاه کلیدی اوستاکاران و نقش راهبردی آنان در افزایش بهره وری و کارایی شرکت اوستاتاپ اشاره کردند. همچنین ایشان در ضمن سخنرانی خود ، در مورد نقش برگزاری مرتب جلسات بر توسعه ی مهارت ، دانش وتوانایی اوستاکاران اشاره کردند. پس از اتمام سخنرانی ایشان، بخشی از جلسه به پرسش و پاسخ اوستاکاران اختصاص یافت.

2 دیدگاه در “مراسم تجلیل از اوستاکاران نمونه و رو نمایی از نسخه جدید اوستاتاپ برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *